מוזמנים לבקר בגלריה שלנו ביבנה, פארן 1

על עיצוב חדר שינה וחיזוק הזוגיות

1/2/2016

יש הסבורים שעיצוב חדר שינה הוא בסך הכל עניין טכני ולא הרבה מעבר לכך - בטח לא מדובר בעניין "קריטי" שאמור להשפיע על הזוגיות בצורה כלשהי, אך רבים ממעצבי הפנים בימנו סבורים שדווקא כן - עיצוב חדר שינה יכול להשפיע עד מאוד על הזוגיות, יכול לשנות את המצב ביניהם לטובה ולרעה, ולכן חשוב להקפיד על התהליך ועל העיצוב עצמו.

במאמר זה נשתדל לספק מספר טיפים שיסייעו לכם ליצור חדש שינה מעוצב בהתאמה אישית ואיך בעצם עיצוב נכון מחזק את הזוגיות - אך לפני כן נסביר מדוע בכלל זה חשוב, מדוע בכלל עיצוב חדר שינה יכול לחזק את הזוגיות. אפשר לחלק את התשובה לשניים:

א. החלק הראשון הוא התהליך: רבות דובר ונכתב, כיצד זוגות נכנסים לשיפוץ ביחד, ומסיימים אותו אל מדרגות הרבנות, מסיבות שונות ומשונות. לכן חשוב שתהליך העיצוב ייעשה ביחד, תוך כדי הסכמה של שני הצדדים, קבלת פשרות והבנה של כל צד את הצד השני.

ב. החלק השני מתייחס לעיצוב עצמו: כשאנחנו בוחרים כיצד לעצב את חדר השינה, אנחנו בעצם מעצבים אותו על פי האישיות שלנו - עיצוב חדר שינה זוגי, אמור להיות מעוצב על פי האישיות של האופי של שני האנשים ובאופן פרטני יותר, הרי שהוא אמור להיות מעוצב לפי הזוגיות שלהם. לכן חשוב מאוד שהעיצוב ייעשה ביחד על פי מאפיינים שמתאימים לשני הצדדים ותואמים את הזוגיות שלהם.
 

טיפים לעיצוב חדר השינה שלכם: 

1. צרו מרחב - בדומה לזוגיות, גם בחדר השינה כל צד צריך את המרחב שלו, לכן אם אפשר להוציא מחדר השינה ארונות ושידות ולהשאיר דברים בסיסיים בשביל לשמור על מספיק שטח פנוי, זה יכול להיות אידיאלי.

2. בחירת צבעים נכונה - לא לבחור בצד שמתאים לצד אחד ולא לבחור בצבעים קיצוניים מדי. מוטב ללכת על צבעים סטנדרטים שיכולים להאיר את החדר, ומתאימים לשני הצדדים. כך למשל, צבעים כמו תכלת, כחול, בז', צבעים ששני הצדדים יכולים להסתדר איתם.

3. אל תהפכו את חדר השינה לחדר נשי או גברי מדי - מצד אחד אל תהפכו אותו לחדר עם פרחים או קישוטים אחרים ומצד שני אל תהפכו אותו לחדר שיש בו פוסטרים של מכוניות או כסא לטלוויזיה כמו שנהוג להציב בסלון. זה חדר של שניכם וכך הוא גם צריך להיראות ולהרגיש. אגב, חדר השינה גם לא אמור להיות חדר עבודה אז רצוי שלא תכניסו לתוכו שולחן עבודה או אלמנטים דומים.

4. חלוקה נכונה של החדר - הארון צריך להיות ממוקם במקום אחד, המיטה הזוגית במקום אחר, כלומר צריך שיהיה סדר מסוים וברור, והכי חשוב שיהיה מוסכם בין הצדדים.

5. אינטימיות מירבית – תבחרו מטה שיכולה ליצור אינטימיות וקירבה, מיטה רחבה אך לא כזו שתלכו בה לאיבוד, מיטה שמתאימה לשניכם מבחינת הנוחות שלה, ותאפשר לכם לישון בה בכיף ביחד. 

מוזמנים להתרשם מקטלוג חדרי השינה המעוצבים שלנו באתר, לחצו כאן.
 

שתף עם חברים