מוזמנים לבקר בגלריה שלנו ביבנה, פארן 1

ארונות הזזה לחדרי ילדים

15/7/2015

בחירת ארונות הזזה לחדר הילדים נחשבת למשימה חשובה מאד עבור ההורים. לנגד עיניהם של ההורים עומד הצורך לשמור על בטיחות ילדיהם, אך גם להקנות להם תחושה נעימה בחדר הילדים.

ארונות עבור חדר הילדים נחשבים לאחד הרהיטים המרכזיים ביותר בחדר אותם יש לבחור בקפידה רבה. בעת בחירת ארונות הזזה המיועדים עבור חדר הילדים, חשוב להביא מספר פרמטרים אשר יסייעו בבחירה לפני שאתם נכנסים לרכב ונוסעים לחנות הקרובה:
 

  • מידות: ארונות בחדר הילדים צריכים להיות מתאימים לגודל של החדר. במרבית המקרים, הארונות יהיו צמודים לקיר. לפני שאתם רצים לבחור ארונות, חשוב מאד למדוד את המידות  ולבחור בהתאם לגודל של החדר. 
  • התאמה: בעת בחירת ארונות לחדר הילדים חשוב מאד לא רק לבחור בהתאם לעיצוב אלא גם בהתאם לנוחות. אחרי הכל, מדובר בחדר בו הילדים שוהים לא מעט ולכן חשוב שהם ירגישו בו בנוח. כמו כן, מה שמתאים לילד אחד לא בהכרח מתאים לילד אחר ולכן חשוב מאד לערב את הילדים בבחירה על מנת שיהיה להם נוח בחדר.
  • צבעים: אם בעבר היה נהוג לראות ארונות לבנים בצבע אחד וארונות לבנות בצבע אחר, הרי כיום הדברים השתנו וניתן לראות ארונות במגוון רחב של צבעים. מה שנחשב פעם מתאים לבנים מתאים היום לבנות ולכן הבחירה נהפכת למורכבת יותר בשל הצבעים הרבים.
  • בהתאם לצורה: כיום ניתן לראות ארונות המגיעים בצורות שונות על מנת שיוכלו להשתלב בחדר. מה הכוונה? כיום ניתן לראות ארונות הכוללים טלוויזיה. בניגוד לתקופה בה גדלו ההורים, כיום נהוג להכניס לחדרי הילדים טלוויזיה ולכן ניתן לראות ארונות הכוללים טלוויזיה.
  • חומרים: לפני הרכישה חשוב מאד לבדוק מאיזה חומר עשויים הארונות – האם הארונות עשויים ממתכת או מעץ?  לפני שבוחרים ארון צריך לראות מגוון רחב של ארונות העשויים חומרים מסויימים ולהחליט בהתאם לעיצוב החדר.
  • בהתאם לפריטים השונים בחדר: היות ומדובר על חדר ילדים, ניתן לראות בחדר לא מעט פריטים השייכים לילדים כגון צעצועים שונים. בבחירת הארון יש להביא בחשבון את הפרמטר של כמות הפריטים- האם ישנם פריטים רבים או פריטים  מעטים?
  • מקום: אם הזכרנו את הפריטים השונים בחדר, אז חשוב מאד לוודא כי לכל פריט יהיה מקום בארונות. כך למשל חשוב לוודא כי תהיה מגירה של נעליים למצד מגירה לחפצים קטנים או גדולים.
 
 ארונות הזזה – כמה זה עולה בעצם?
אחרי שבחנתם את הפרמטרים השונים כעת מגיעה השאלה - כמה תשלמו על ייצור אישי של ארונות הזזה. השאלה היא כמה זה עולה לכם. על מנת להיות מרוצים מהתוצאה כדאי לפנות אל חברה מקצועית ובעלת ניסיון אשר עושה שימוש   בחומרים איכותיים על מנת לבנות עבורכם ארונות הזזה איכותיים ביותר.

 

שתף עם חברים