מוזמנים לבקר בגלריה שלנו ביבנה, פארן 1

לישון על סגנון

21/5/2015

מיטה זוגית היא חלק מהסגנון והעיצוב של החדר שלכם. בדרך כלל בכל חדר שינה יש גם פריטי ריהוט תואמים למיטה הזוגית באותו סגנון והרבה פעמים גם בצבעים משלימים וזורמים.

יש שרוכשים ארון באותו סגנון ומאותה משפחת עיצוב וגוון, יש הבוחרים קומודה, ארון, שידה וכו', המיטה היא החלק ממערכת של ריהוט כולל לחדר שינה שיחד מהווה סגנון ורצף אחיד של פריטי ריהוט המשלימים זה את זה.
 

הסגנונות המובילים

הסגנונות השולטים אצלנו בעיצוב חדרי השינה הם הסגנון הקלאסי "המלכותי" והסגנון הכפרי שמתבטא בעיצובים מודרניים בקווים ישרים ובצבעי קרם או לבן משולבים בצבעי אדמה.

הסגנון הקלאסי שבדרך כלל מגדירים אותו גם "מלכותי" הוא סגנון של מיטה זוגית למשל עם דוגמת קפיטונאז' בגב המיטה שמסתיימת ביצירת מופת של עץ עם פיתוחים וכו'. זהו סגנון עשיר, יוקרתי שמאופיין בהרבה פיתוחים מסתלסלים שמעניקים עומק לכל רהיט ותחושה כאילו אתם ישנים על מיטה זוגית של מלכים.

הסגנון הכפרי לעומת זאת אינו משופע בפיתוחים אבל משופע בעץ והרבה עם נגיעות של צבעי אדמה שמזכירים טבע. הסגנון הכפרי יכניס אל חדר השינה שלכם מערכת של מיטה זוגית, שידה ועוד בעיצובים כפריים שהם בדרך כלל עיצובים בקווים ישרים ומודרניים, אבל מאוד מסוגננים ומשדרים חום והרמוניה וזה בדיוק מה שאתם צריכים בחדר השינה שלכם.
 

תבחרו סגנון, צבע ומזרן

בחירה של חדר שינה מתחילה מבחירה במיטה זוגית בסגנון מסוים כאמור בסגנונות שמובילים אם עיצוב המיטות הזוגיות שלנו. עיצוב כפרי או עיצוב מודרני בקווים ישרים. אחרי שהחלטתם על סגנון המיטה, אתם צריכים להתאים את גודלה לחדר שלכם שיהיה לכם עוד מקום להיכנס...

עכשיו אתם צריכים לבחון את מגוון המזרנים שלנו ולבחור את המזרן שיהיה לכם נוח לישון עליו. בחירת מזרן היא החלטה חשובה מאוד משום כל אחד רגיל לישון על מזרן בדרגת קשיות מסוימת, ואם הוא ישן על מזרן שהוא לא מורגל למגע שלו, יהיה לו קשה להירדם.
 

מיטה זוגית עם מזרן אורטופדי

במלאי המזרנים שלנו תוכלו למצוא מגוון מזרנים עם או בלי קפיצים עם דרגות קושי שונות. כולם אורטופדיים ומאוד נוחים לגב, עם כיסי אוויר או בלי בגדלים שונים מותאמים למיטות הזוגיות שלנו.

אתם יכולים לנסות לשכב עליהם ולהרגיש אם הם נותנים לגב שלכם את התמיכה שהוא צריך. אנחנו מבטיחים לכם שיהיה לכם קשה לקום מהם. כבר קרה לנו שלקוח שרצה לבדוק מזרן אורטופדי איכותי נשכב עליו ונרדם...

שתף עם חברים