מוזמנים לבקר בגלריה שלנו ביבנה, פארן 1

פינות אוכל, המרכז של הבית

15/6/2014

לכל בית יש את המרכז שלו כאשר בבתים רבים בישראל מרכז הבית היא פינת האוכל.

בפינת האוכל המשפחתית אנחנו לרוב אוכלים כל המשפחה יחדיו ארוחה משפחתית ובמהלך הארוחה אנחנו יכולים לדבר עם הילדים ולדעת מה עבר עליהם במהלך היום. זמני הארוחות המשפחתיות הם חשובים במיוחד בשביל תחושת הלכידות והאחדות במשפחה.
 
השקעה בעיצוב של פינות אוכל היא בעצם גם השקעה בגיבוש הקשר המשפחתי הכולל והקשר עם הילדים. 
 

על פינות אוכל מעץ
 

כיום ישנם הרבה סוגים שונים של דגמים שאנחנו יכולים לבחור מהן. פינות האוכל הטובות והאיכותיות ביותר הן לרוב הפינות המיוצרות מעץ. פינות אלו הן פינות שמעניקות לארוחות המשפחתיות שלנו אווירה עמוקה של חום ובית. פינות מסוג זה לרוב בנויות ממגוון רחב של עצים שונים, מעץ אלון ועד עץ אורן. פינה שכזאת יכולה להעניק לנו תחושה של חמימות רבה ושל ביתיות ותאפשר ליהנות מאווירה מעולה ונעימה מאוד במהלך הארוחות של ערבי שבת וערבי חג בחיק המשפחה שלנו.
 

מגוון אפשרויות עיצוב
 

פינות אוכל יכולות להיות מעוצבות במגוון סגנונות גדול ועשיר - כפרי, צרפתי, אנגלי, איטלקי, ספרדי ועוד. אנחנו יכולים לעצב לבד את הפינה בעזרת מעצב פנים או נגר מומחה. מרכיב העיצוב חשוב במיוחד כי השקעה בעיצוב זה יכולה לאפשר לנו ליהנות מבית חם ומזמין. בית שיהיה לנו נעים לארח בו חברים ובני משפחה באירועים מיוחדים כמו ימי הולדת או תאריכים חשובים אחרים.
 
לסיכום, ניתן לומר שהשקעה בפינת האוכל שלנו היא השקעה בלב של הבית שלנו. כאשר יש לנו בבית פינת אוכל איכותית ויפה כל ארוחה משפחתית הופכת להיות אירוע מיוחד שאנחנו מצפים אליו מאוד בכיליון עיניים ונהנים ממנו מאוד כל פעם מחדש.

שתף עם חברים