מוזמנים לבקר בגלריה שלנו ביבנה, פארן 1

בחירות זוגיות לחדר השינה

15/6/2014

חדר השינה שלנו הוא המקום בו אנחנו יכולים לנוח בשלווה מהיום הארוך שהיה לנו ועבור כל כל אחד ואחת מאתנו הוא אחד המקומות האינטימיים ביותר שיש לנו בבית ובכלל בחיים.

הליך ריהוט ועיצוב חדר השינה זוגי מצריך מאתנו חשיבה מעמיקה, רגישות והתאמה לצרכים של בן הזוג ושלנו:
ריהוט חדר זה כולל כמובן מיטה, טלוויזיה וגם שידות מצדי המיטה עליהן אנחנו יכולים להניח ספרים או כוס מים. בכל חדר שינה כמעט תמיד יש גם ארון בגדים ומראה גדולה. ניתן לשלב גם מנורות גדולות וקטנות וכך נוכל ליהנות מהשהייה בצורה ראויה.
 

איזו מיטה תתאים לבן הזוג ולנו?
 

במהלך חיי הזוגיות אנחנו חייבים שתהיה לנו מיטה זוגית נוחה ומרווחת - מיטות לחדרי שינה כוללים בין השאר מגוון רחב של דגמי מיטות זוגיות בעיצובים שונים. מיטה זו חייבת להיות נוחה מאוד ורחבה. בדרך כלל מרכיב הנוחות נגזר ממידת הקושי או הרכות של המזרן. רוב המיטות עשויות ממסגרת של עץ עליה מונח מזרון. כאשר אנחנו בוחרים את המזרן למיטה שלנו כדאי לנו לוודא שהוא נוח ושהוא מתאים לנו, אחרת לא נישן טוב ובמקרה הגרוע יותר נסבול מהרבה כאבי גב.
 

איזה ארון יעשה את העבודה?
 

איזה ארון יתאים לחדר השינה הזוגי שלנו? חדרי שינה כיום צריכים לרוב לכלול ארונות גדולים מאוד ומרווחים. ככל שהארון שיש לנו בחדר השינה יהיה גדול יותר כך נוכל לאחסן בו יותר פריטי לבוש.  אנחנו יכולים למשל לבחור שיהיו בחדר השינה שלנו שתי ארונות – ארון אחד לנו וארון שני לבן או לבת הזוג שלנו. כך לכל אחד מאתנו יהיה את החלל האישי שלנו לבגדים שלו ולא נריב על שטחי האחסון.
 
ניתן לומר שכדאי לנו מאוד להשקיע בבחירת הריהוט לחדר השינה שלנו. ככל שנדייק יותר בבחירה כך נהנה יותר מהמגורים בו ומהזמן שאנחנו מבלים בו. כאשר חדר השינה שלנו מעוצב בצורה אסתטית ויפה נעים יותר להיות בו ואנחנו יכולים לישון טוב יותר. השקעה בריהוט של חדר השינה שלנו היא השקעה באיכות החיים שלנו.

שתף עם חברים