מוזמנים לבקר בגלריה שלנו ביבנה, פארן 1

יתרונות היבוא מחוץ לארץ ומסין

3/6/2014

אם זה לא ממש ברור לכם עדיין, כדאי שתהיו מודעים לעובדה כי סין היא אימפריה עולמית עם יותר ממיליארד אזרחים וזה בלי לכלול את הסינים שחיים במדינות אחרות בעולם והיא מהווה מרכז ייצור המוני לכל דבר.

הסינים מייצרים כל דבר אפשרי כמעט - מצעצועים לילדים, מוצרי טקסטיל, מוצרי חשמל, רהיטים, כלי מטבח ואוכל, ובעצם מה לא?

משווקים רבים הבינו את היתרון המרכזי של הייצור הסיני - העלויות הזולות כמובן - והם מייבאים משם כמויות גדולות של מוצרים לארץ. יבוא מוצרים מסין יכול לאפשר לנו למכור מספר רב יותר של פריטים תוך השקעה נמוכה יחסית.

שוק המוצרים הסיני

אז למה כדאי לנו לייבא מוצרים מסין? יבוא זה הוא זול יותר מאשר יבוא מוצרים מאירופה או מארצות הברית למשל. למעשה בכל רחבי העולם, מלונדון ועד שיקגו, מייבאים כיום מיליוני מוצרים מסין בשנה. המוצרים שמיוצרים שם הם זולים מאוד ובמקביל גם מאוד איכותיים - איכות המוצרים והמחיר המושך שלהם מאפשר לנו להביא לשוק המקומי מגוון מוצרים מותרות רבים.

למעשה באמצעות הייבוא מהמזרח בכלל ובסין באופן ספציפי אנחנו יכולים להוזיל את כלל המחירים בשוק ולהוזיל את יוקר המחיה בארץ. הליך זה יאפשר לנו כמשווקים להגדיל את הרווחים שלנו ולציבור הקונים שלנו הוא יאפשר ליהנות מאיכות חיים טובה יותר.

יבוא מוצרים מחו"ל

מדובר בתחום שמתפתח באופן תמידי וגדל בשנים האחרונות והשאלה היא למה בכלל כדאי לנו לייבא מוצרים מחוץ לארץ? יבוא מוצרים מחו"ל מאפשר לנו לפתוח את השוק המקומי שלנו לתחרות וכך להוזיל מחירים. הוזלת המחירים תאפשר לכל האזרחים במדינה ליהנות מאיכות חיים גבוהה מאוד. כאשר אנחנו מייבאים מוצרים מחוץ לארץ אנחנו גם הופכים את המוצרים שיש במדפי החנויות לעשירים יותר ומגוונים יותר. כך למשל אנחנו יכולים לבחור בין מספר סוגי פינות ישיבה משפחתיות ועד מספר סוגים של מוצרי היגיינה אישיים.

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו מייבאים מוצרים מחוץ לארץ ומסין אנחנו תורמים לצמיחה של הכלכלה והמשק המקומיים שלנו. ייבוא המוצרים מעודד את התחרות בשוק והוא לטובת הצרכן. כאשר אנחנו מייבאים מוצרים אנחנו תורמים לכלכלה על ידי הכנסה של מוצרים חדשים לשוק. ייבוא זה נפוץ מאוד בכל רחבי העולם וגם בארץ. קשרי התעשייה והיבוא עם סין יחזקו את הכלכלה הישראלית ויקדמו אותה.

שתף עם חברים