מוזמנים לבקר בגלריה שלנו ביבנה, פארן 1

מלווים אותך לכל אורך התהליך

14/3/2014

אם החלטתם שאתם מעוניינים לייבא את מרבית תכולת הבית שלכם המאמר הבא הוא בהחלט בשבילכם. במאמר זה נפרוש בפניכם את תהליך היבוא האישי על כל חלקיו, כך שתדעו מה אתם עושים, ותוכלו לתכנן את המהלך בחכמה.

שלב א' – ההכנה


התהליך בכלל, והטיסה לצורך בחירת הפריטים לייבוא בפרט, הינם אמנם קצרים – אך מאוד אינטנסיביים. מרגע הנחיתה, ועד רגע החזרה ארצה תהיו עסוקים בעיקר בחשיפה עצומה לפריטים שונים מכל רמות האיכות והמחיר, מה שימשך בין שבוע לשבועיים וחצי. לכן חשוב להיות מוכנים לכך.

בנוסף, אל פגישת הייעוץ כדאי להגיע מצויידים בתוכניות בניין, רצוי אף תוכניות אדריכליות, ומושג כללי לגבי אופי הפריטים שתרצו לייבא, כך שניתן יהיה להתאים עבורכם את מסלול היבוא האופטימלי.

שלב ב' – פגישת הייעוץ


כעת נשב יחד איתכם במשרדינו, נבדוק לעומק מה בדיוק ברצונכם לייבא, ונבנה את התוכנית הרצויה ואת מסלול הנסיעה האופטימלי בשביל להגשים את חלומכם. בין הדברים שנקבע:
-          סגנון העיצוב (מודרני, קלאסי, פרובאנז', טוסקני ועוד).
-          משך הנסיעה.
-          מסלול הנסיעה.
-          כמות התערוכות.
-          תקציב וטווח מחירים.
-          איכות הפריטים.
-          סוג התכולה הרצויה.

שלב ג' – הטיסה ויבוא התכולה


הרגע המיוחל הגיע – הטיסה. אל הטיסה עליכם לביא אך ורק בגדים, את תוכניות הבנייה שלכם, וכמובן את רשימת הפריטים שברצונכם לייבא. עם הנחיתה יפגשו אתכם נציג ישראלי ונציג סיני, ומאותו רגע יתחיל מסע הקניות הגדול שלכם. ביחד עם הנציגים תיסעו לתערוכות השונות ולמרכזי הקניות שאליהם קבענו ביחד שתיסעו. ביחד עם הנציגים תוכלו לבחור את כל הפריטים שברצונכם לייבא – ריצוף, חיפויים, פרקטים, ריהוט גן, תאורה, כיורים, אמבטיות ועוד ועוד.

בנוסף לתערוכות של היצרנים המקומיים לחברתנו קיים מפעל בסין, שם תוכלו להתרשם מהמוצרים האיכותיים ביותר בשוק אשר עלותם נמוכה משמעותית מהעלויות בארץ עקב היצור בסין. כמובן שאנו נדאג לכל סידורי השינה והנסיעות בזמן שהותכם, ונציגינו ישמחו להמליץ לכם על מקומות לבלות בהם את זמנכם הפנוי - אם ישאר ממנו.

כפי שצויין, שלב זה הינו העמוס ביותר בתהליך היבוא. אתם תיחשפו לכמויות עצומות של פריטים, מכל הצבעים, הגדלים ורמות האיכות, לכן חשוב להיות ממוקדים ולדעת מה אתם מחפשים. נציגינו יעזרו לכם בייעוץ, בהכוונה ובתקשורת מול הספקים המקומיים, כל שעליכם לעשות הוא לבחור, ומשם אנו בY4U נדאג להכל – ההזמנה מהספקים, בקרת האיכות, יבוא התכולה ארצה כולל טיפול במכס, אחסנת התכולה במידת הצורך, והובלתה לביתכם.
 

שלב ד' – ההתקנה בביתכם


גם לאחר תום היבוא חברתנו תשמח ללוות אתכם בכל תהליך ההתקנה. לנו ב- Y4U יש רשימה גדולה של בעלי מקצוע מומלצים אשר יבצעו את ההתקנה בצורה הטובה ביותר, ובמחירים משתלמים, שיעזרו לכם להמשיך לחסוך בעלויות ולהנות מהחלום שהולך ונבנה לנגד עיניכם.


* למידע נוסף, לחצו כאן.

שתף עם חברים