מוזמנים לבקר בגלריה שלנו ביבנה, פארן 1

האלטרנטיבה והפתרון הסיניים

2/2/2014

בין אם אנחנו בונים / קונים עסק או בית חדש או שסתם החלטנו לשפץ ולהשתדרג - אנו יודעים שמדובר בכאב ראש לא קטן, שעלול גם להתבטא בתקציבים הולכים וגדלים.

החל משלב הריצוף והחיפוי, דרך הריהוט וכמובן התאורה – לפעמים נראה שהרשימה של הדברים שצריך לקנות ולשלם עליהם פשוט מסרבת להיגמר. וכאשר הרשימה כבר סגורה, ואנחנו מוכנים למשימה הבאה, נגלה שעומדות מולנו שתי אפשרויות – להגדיל את התקציב, או לוותר על חלק מהדברים אותם כל כך רצינו. לפעמים נאלץ להתפשר פשוט בגלל שלא הצלחנו למצוא את הריצוף שעליו חלמנו, או את הספה שעליה דמיינו שנשכב לאחר יום עבודה ארוך.

האלטרנטיבה הסינית


נסיבות אלו בדיוק הובילו למציאות הנוכחית שבה בשנים האחרונות מגמת היבוא האישי מסין הולכת ומתעצמת. מדובר בפתרון המושלם למי שרוצה להתחדש בכל דבר שאפשר להעלות על הדעת – בלי להיכנס לחובות.

תארו לעצמכם מקום בו תוכלו למצוא כל את כל מה שאי פעם חלמתם עליו לבית. שולחנות ופינות אוכל בכל הצבעים והגדלים, כסאות מרהיבים, וכורסאות שכאילו מתחננות שישבו עליהן, ריצוף בכל רמת גימור ומכל חומר שאפשר לחשוב עליו, וגופי תאורה שיכולים להתאים בדיוק למקומות בהם רציתם שיהיו. יבוא אישי הופך את החלום הזה למציאות - בסין קיימים מאות מרכזי קניות ותערוכות, ובכל אחד מהם עשרות בניינים ענקיים אשר בהם תוכלו למצוא מוצרים לבית בכל צבע וגודל, אשר עשויים מכל חומר שתרצו, וברמות גימור ואיכות משתנות – וכל זה במחירים שמגיעים עד 50% פחות ממה שהייתם מוצאים בארץ.

הרי בסופו של דבר מדובר במשהו שישאר איתכם לכל החיים, או לפחות ב10-15 שנים הקרובות. זה הבית שלכם, הבית שהילדים שלכם יחיו בו בעתיד, אולי אפילו החלטתם לשפץ את העסק. אתם באמת רוצים יום אחד לקום ולהתחרט על כך שלא קניתם את השיש שכל כך אהבתם כי התקציב לא היה מספיק גדול? או על כך שהתפשרתם על כורסה לא כל כך נוחה פשוט כי לא מצאתם משהו יותר טוב? אז למה להתלבט, אם אפשר פשוט לייבא?

ואיך בכלל מגיעים לשם?


"זה מורכב מידי" אתם בטח אומרים, "מה לנו ולסין שנמצאת בקצה השני של העולם, ואיך נדע שלא עובדים עלינו?!"

כאן בדיוק אנחנו ביבוא 4-יו נכנסים לתמונה. אנחנו נלווה אתכם אישית לכל אורך התהליך - הרכישה, היבוא ואפילו ההובלה. לנו יש קשר רציף ומתמשך עם מיטב היצרנים בסין, וביחד אתכם אנו נבחר בדיוק את המוצרים שיתאימו לכם. התהליך יתחיל בתכנון מוקדם, ובתקצוב הפרויקט, יחד עם קביעת לוחות זמנים, וימשיך בהזמנת המוצרים שנבחרו, היבוא שלהם ארצה, והתקנתם בביתכם. 

בנוסף באפשרותכם לתכנן איתנו טיסה לסין, החל משלב רכישת הכרטיסים, דרך פגישה עם נציג החברה אשר מתגורר בסין וילווה אתכם בכל מסע ההתרשמות והרכישה, ועד החזרה ארצה והזמנת הסחורה שנבחרה.

שתף עם חברים