שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-Google+
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר

ריהוט גן וגינה

גינה מעוצבת עם רהיטים חדשים וריהוט כולל תואם היא כבר מזמן לא עניין של מותרות בחיינו - זוגות צעירים רבים חולמים על בית משלהם עם גינה מרווחת ויפה בכדי לנוח בה בשעות הפנאי וזמן האיכות, לארח חברים ומשפחה, לשחק עם הכלב ולהעניק לילדים יהיה מרחב מחייה ומשחק נעימים ומהנים כחלק בלתי נפרד מהבית.

ריהוט גינה וגן מותאמים מוסיפים המון לאווירה הכללית והופכים את כל החוויה לאיכותית ונינוחה יותר, בעוד ששימוש ברהיטי הבית הרגילים הקיימים בתור רהיטי גינה הוא מסורבל למדי ומצריך הכנסה והחזרה של הריהוט מבלי להזכיר את העובדה שלרוב רהיטים אלו כלל לא מתאימים לאווירה או לעיצוב הגינה. עיצוב הגן או שיפוצו לא יכולים להתבצע בצורה חכמה ויעילה באמת ללא חשיבה מוקדמת ושילוב נכון של הריהוט למרחב לכן רצוי ואף כדאי לייחס חשיבות עיצובית עליונה לגינה - כדי לאזן בין המרחבים וכדי לשפר את רמת הנראות הכללית שתוביל לאווירה הרבה יותר אידיאלית.
 

רהיטים לגינה ולגן בהתאמה לכל שטח

שרוצים לבחור את הריהוט המתאים ביותר לגן או לגינה שלנו חשוב לקחת בחשבון את גודל השטח העומד לרשותכם והאם אתם מעוניינים למלא את כל החלל או רק חלק קטן ממנו. כמו כן תצטרכו לחשוב האם אתם מעוניינים בפינת ישיבה קטנה ואינטימית או אולי במערכת ישיבה גדולה עם נדנדות וערסלים מעוצבים ומיטות שיזוף מפנקות שמזג האוויר החם בקיץ של ישראל יאפשר לכם לצאת החוצה, ליהנות ולארח בגינה שלכם בצורה הטובה ביותר.
 

חומרי הגלם שנחשבים לאיכותיים והטובים ביותר כיום בכל הנוגע לריהוט גן וגינה הם הראטן, הנירוסטה, הפלסטיק והעץ - לכל אחד מהם יתרונות ייחודים בולטים בעיקר במרכיבי העמידות, המשקל, האחסון והניקיון. מוזמנים להתרשם מהקטלוג המיוחד שלנו בו תוכלו למצוא מגוון ענק של מוצרי ריהוט גן ורהיט גינה איכותיים במחירים יבואן אטרקטיביים.

מערכות ישיבה לגן

לקטלוג המוצרים

פינות אוכל לגן

לקטלוג המוצרים

שולחנות וכיסאות בר לגן

לקטלוג המוצרים

נדנדות וערסלים

לקטלוג המוצרים

שמשות ואביזרים נוספים

לקטלוג המוצרים

מיטות שיזוף

לקטלוג המוצרים

אדניות ואביזרי גינה

לקטלוג המוצרים

פריטים מיוחדים

לקטלוג המוצרים

ריהוט גן מנירוסטה

לקטלוג המוצרים

ריהוט למרפסת ופינות קפה

לקטלוג המוצרים